רוצה לדעת על מסחר eBay? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, איך נכנסים כמוכר לאיביי איך פותחים חשבון פיונר איך מקשרים בינהם מה צריך כדי להתחיל למכור באיביי רעיונות למכירות באיביי הסבר ולמידה צעד אחר צעד עד למכירה ועוד... המחירים משתנים בהתאם למסלול הנבחרקרא עוד


מהו אתר eBay (איביי בעברית)?

 

אתר eBay הוא אתר למכירות פומביות באינטרנט שנוסד בשנת 1995 על-ידי פייר אומידיאר, מקים חברת eBay, Inc. מטרת האתר, לספק פלטפורמת מסחר עולמית בה כל אדם בכל מקום בעולם יכול לסחור בכל דבר. המוכרים באתר ברובם הם אנשים פרטיים ועסקים קטנים, אשר הפלטפורמה האינטרנטית פתחה עבורם פתח למסחר עם מיליוני בני אדם ברחבי העולם.

 

קהל יעד

 

בעלי חוש עסקי מפותח השכילו להבין את הפוטנציאל העסקי העצום הגלום בסחר באתר איביי. האתר כפלטפורמה אינטרנטית למסחר יכול לשמש כעסק ווירטואלי בו ניתן למכור מוצרים רבים ולהרוויח רווחים משמעותיים ביותר. בקלות כל אדם יכול להפוך לסוחר ולהקים על בסיס האתר עסק מצליח ללא הון עצמי או כל השקעה כספית אחרת. בנוסף, האתר חושף את הסוחרים בו לאין ספור הזדמנויות עסקיות במהלך השימוש בו.

 

הקורס מיועד לאלו המעוניינים ללמוד את השימוש בכלים והאסטרטגיות למסחר באיביי, ומקנה הכשרה של מוכרים או רוכשים מקצועיים. הלימודים בקורס כוללים שיטות חשיבה ואסטרטגיות מכירה ורכישה באתר, כללים למסחר בטוח ודרכים לבנייה של אסטרטגיה שיווקית נכונה.

 

מה ניתן למכור דרך אתר איביי?

 

כפלטפורמה המאפשרת רכישה ומכירה של כל דבר באשר הוא חדש או יד שנייה, ניתן למצוא באתר מוצרים ושירותים, מכוניות, ספרים, פרטי אספנות, תכשיטים, דיסקים, מכשירי חשמל ועוד, מדיי יום מוצעים באתר עשרות מיליוני מוצרים למכירה.